Medewerkers

Jos van Alphen

Adviseur Aanbestedingsrecht

Johan Asscheman

Secretaris Vakgroep Specialistische Wegenbouw & Vakgroep Civiele Betonbouw

Marja Bastiaanse

Communicatiemedewerker Ledenvoordelen

Elize Benard

Adviseur Dienstverlening Binnendienst

Fred Bimbergen

Adviseur Social Support

Joke Bos-Van der Valk

Secretaresse Vakgroep Ondergrondse Netwerken en Grondwaterbeheer

Bouwend Nederland Advies

advies@bouwendnederland.nl, 079 - 3 252 250

Astra Bouwmeester

Officemanager Beleid & Vereniging

Marjan Brinkman

Accountmanager Kennispartners en Strategische Partners

Chi Ling Chu

Adviseur Arbeidsrecht, CAO & Sociale Zekerheid

Roeland Contzé

Manager Ledenvoordelen

Joelka van Daal

Verenigingsmanager afdeling Oost Brabant e.o.

Angélique Dame

Secretaresse Beleid & Vereniging

Petra Droogh

Adviseur Arbeidsrecht, CAO & Sociale Zekerheid

Joppe Duindam

Accountmanager Bouw Midden

Tom van Eck

Accountmanager Infra Midden

Hanneke van Eijndhoven

Verenigingsmanager afdeling Limburg

Joost Fijneman

Hoofd Bouwend Nederland Advies en plaatsvervangend directeur Bedrijfsvoering & Dienstverlening

Anne-Marie Frissen

Belangenbehartiger Infrastructuur

Laura Gerrits

Secretaresse Vakgroep Civiele Betonbouw & Specialistische Wegenbouw

Harold Geurts

Directeur Bedrijfsvoering & Dienstverlening

 

Michelle Goes

Secretaresse Regio Zuid

Joost de Goffau

Verenigingsmanager afdeling Zeeland en Brabant Mid-West

Angelique Grobben

Directieassistent

 

Han de Groot

Regiomanager Regio Oost

Jacqueline Grootendorst

Officemanager Bedrijfsvoering & Dienstverlening

Tonny Grotenhuis

Adviseur Social Support

Silke Gurdebeke

Communicatiemedewerker Ledenvoordelen en communicatie

Henk van Haarlem

Beheerder Bouwhuis

Diny van Hal

Communicatiemedewerker

Esmee Harskamp

Administratief Medewerker Serviceafdeling & Ledenadministratie

Johan van der Harst

Leidinggevende Serviceafdeling & Ledenadministratie

Ruben Heezen

Adviseur Overheid & Markt Regio Randstad Noord

Christa Heijnen-Pet

Receptioniste

Fries Heinis

Algemeen Directeur

Hessel Heins-Wunderle

Regiomanager Randstad Zuid

Yvonne Hiddink

Bedrijfsadviseur Sociale Zaken Regio Randstad Zuid

Robert ter Hoek

Beleidsadviseur

Martin Huigen

Secretaris Vakgroepen Grondwerk en Waterbouw, Sectie Infra Klein

Jørgen Hulsmans

Adviseur Beleid & Vereniging

Nicolette Jager

Medewerker Paritaire zaken afdeling Beleid & Vereniging

Anne de Jonge

Adviseur Onderwijs & Arbeidsmarkt Regio Oost

Sabette van der Klooster

Adviseur Dienstverlening Binnendienst

Jolanda van Kooten

Secretaresse Sectie Bouw Klein en Sectie Bouw Midden

 

Conny Koree

Medewerker Financiën

Valerie Kort

Adviseur Bouw & Infra Regio Noord

Annette Korving-Leijenaar

Secretaresse Regio Noord

Kathelijne Koster

Campagnemanager Instroom

Pascal Kregting

Beleidsadviseur Vakgroep Bitumineuze Werken

Fenneken Lamaker

Beleidsadviseur

Petra Landmeter

Secretaresse Regio Zuid

Stephan Leseman

Programmamanager ICT

Harold Lever

Voorzitter en secretaris Vakgroep Ondergrondse Netwerken en Grondwaterbeheer

Marcel van Lieshout

Secretaris Vakgroep Opleidingsbedrijven

Nicole Lukassen

Secretaresse Regio Randstad Zuid

Jolanda Maas

Communicatiemanager

Ron Marijnissen

Leidinggevende afdeling Financiën

Richard Massar

Senior Communicatieadviseur / Woordvoerder

Peter Matheij

Adviseur Dienstverlening

Rene Meyboom

Regiomanager Zuid

Astrid van Mill

Communicatiemedewerker

Dennis Mollet

Adviseur Bouw & Infra Regio Zuid

Richard Mulder

Beleidsadviseur

Lenneke Neef

Adviseur Sociale Zaken Regio Randstad Noord

Edgar van Niekerk

Beleidsadviseur Marktaangelegenheden Vakgroep Ondergrondse Netwerken en Grondwaterbeheer

Alex Nieuwenhuis

Communicatieadviseur

Gerard Noorlander

Medewerker Archief & Documentatie

Sabine van Onzen

HR medewerker

Karin Oomen

Adviseur Onderwijs & Arbeidsmarkt

Jan Overtoom

Regiomanager Randstad Noord

Hawa Özcan

Secretaresse Bedrijfsvoering & Dienstverlening

Shanti Panday

Medewerker Financiën

Diane Parlevliet

Directieassistent

Joop Pison

Adviseur Arbeidsrecht, CAO & Sociale Zekerheid

Marieke van der Post

Beleidsadviseur Onderwijs & Arbeidsmarkt

Joep Rats

Directeur Beleid & Vereniging

Yvonne de Rijck

Beleidsmedewerker Techniek Vakgroep Ondergrondse Netwerken en Grondwaterbeheer

Sandra van Rijn

Secretaresse Vakgroep Ondergrondse Netwerken en Grondwaterbeheer

Sandra Roijers

Communicatiemedewerker

Mathieu van Rooij

Beleidsadviseur

Harry Roos

Beleidsadviseur Vakgroep Bitumineuze Werken

Yvonne Rügebregt

Secretaresse Vakgroep Ondergrondse Netwerken en Grondwaterbeheer

 

W. (Wilbert) Schellens

Regiomanager Oost

Theo Scholte

Senior Communicatieadviseur / Woordvoerder

Mayra Schoolen

Adviseur Sociale Zaken Regio Oost

Wim Schreurs

Beleidsmedewerker

Paul Schumacher

Plaatsvervangend Directeur Beleid & Vereniging

Annelies Spaan

Leidinggevende Facilitaire Zaken

Gwen Sutorius

Receptioniste

Irene Taal

Managementassistente Vakgroep Glas Branche Ondernemingen

Marc Theuns

Adviseur Aanbestedingen en Bouwrecht

Erik Tierolf

Coördinator Arbeidsvoorwaarden

Cinta Timmer

Ondersteuning Interne Zaken

Cees Udinga

Algemeen Secretaris Afdeling Bouwend Friesland

Reina Uittenbogaard-de Keyser

Juridisch Adviseur

 

Vincent van Tuijl

Bestuurssecretaris

Jolanda van Vliet

Secretaresse Vakgroep Waterbouw & Grondwerk

Mona Veld

Secretaresse Regio Randstad Noord

Wendy Velthuis

Secretaresse Regio Oost

Jamie Verdier

Administratief Medewerker Serviceafdeling & Ledenadministratie

Charles Verheyen

Beleidsadviseur Veiligheid & Arbeidsomstandigheden en Secretaris Vakgroep Railinfra

Peter Vermeij

Juridisch Adviseur

Martijn Verwoerd

Beleidsadviseur

Kees Vianen

Adviseur Duurzaamheid Regio Noord

Helen Visser

Programmamanager Duurzaamheid

Mariska Vork-Bloemhard

Secretaresse Bouwend Nederland Advies

Alja Vos

Adviseur Sociale Zaken en Arbeidsmarkt

Anne-Fokke de Vries

Beleidsmedewerker

Monique Vrolijk

Secretaresse Vakgroep Bitumineuze Werken

Arjan Walinga

Accountmanager Bouw Klein

Huub Walraven

Huismeester

Arjan Weijburg

Directiesecretaris

Gerard Werkhoven

Hoofd Bouwend Nederland Eerstelijns Advies

Dick van Werven

Beleidsadviseur

Ron Wesseling

Manager Vakgroep Bitumineuze Werken

Kristine de Wilde

Senior Communicatieadviseur

Sander Wilkes

Medewerker Financiën

 

J. (Johran) Willegers

adviseur markt & overheid

Harry Wisse

Accountmanager Bouw & Infra Groot

Cor Wittekoek

Secretaris Vakgroep Glas Branche Ondernemingen

Brenda Witzier

Beleidsmedewerker Onderwijs & Arbeidsmarkt Vakgroep Ondergrondse Netwerken en Grondwaterbeheer

Sander Wubbolts

Regiomanager Regio Noord

Willy de Zeeuw

Directieassistent

Yvonne van Zijl

Beleidsmedewerker Regio Zuid & Secretaris Jong Bouwend Nederland Regio Zuid

 

Vincent Zijlstra

Adviseur Onderwijs & Arbeidsmarkt