Uw mening telt!

Door Roeland Contzé , 30 maart 2016

Bouwend Nederland biedt een ruim aanbod aan ledenvoordelen. Veel van onze leden maken hier graag gebruik van.

Wij zetten ons dagelijks in om voor u de beste voorwaarden en condities te onderhandelen. Hierbij staat naast prijs, dienstverlening en service hoog op de prioriteitenlijst en is de behoefte en ervaring van onze leden erg belangrijk.

Naast het ontwikkelen van nieuwe ledenvoordelen evalueren wij uiteraard ook de bestaande ledenvoordelen en daar kunt u bij helpen.

Hebben de ledenvoordelen u veel opgeleverd, financieel of qua condities, of heeft één van de partners een probleem voor u opgelost? Laat het ons weten door een mail te sturen naar voordeel@bouwendnederland.nl of bel 079 3 252 166.

Uw mening wordt zeer op prijs gesteld.Over de auteur

R.M.H. (Roeland) Contzé

Manager Ledenvoordelen

Contactpersonen bij dit bericht

Elize Benard

Adviseur Dienstverlening Binnendienst

Peter Matheij

Adviseur Dienstverlening