Blik op 2021: waar leggen onze leden de focus op?

dinsdag 5 januari 2021
Afbeelding Blik op 2021: waar leggen onze leden de focus op?

Het nieuwe jaar is van start gegaan. Traditioneel de tijd voor instituten, onderzoeksbureaus en trendwatchers om te filosoferen over wat de komende twaalf maanden gaan brengen. Op zich ook wel een terechte vraag na het tumultueuze 2020. Hoe ontwikkelt COVID zich en wat gebeurt er met de stikstofdiscussie? Volgt er een recessie en hoe staat het eigenlijk met de duurzaamheid?

Wij vragen het niet aan de 'key opinion leaders', maar aan onze leden.

Koenen Bouw

Voor Koenen Bouw uit Emmen is het volgend jaar doorgaan met waar ze mee bezig zijn. Er wordt niet ingezet op grote groei, "maar er liggen zeker kansen", aldus directeur Wout van Vilsteren. "Ik heb vertrouwen in 2021." Lees via deze link het hele interview

Betonboor- en Zaagbedrijf Tempelman

Vanwege COVID-19 voorziet Marcel Tempelman van het gelijknamige Betonboor- en Zaagbedrijf uit Markelo vooral praktische uitdagingen. Gelukkig is dat maar een deel van het verhaal van 2021. Het bedrijf wil verdere stappen maken op het gebied van duurzaamheid. Lees via deze link het hele interview

Ooms Bouw & Ontwikkeling

Voor Piet-Jan Ooms, directeur van Ooms Bouw & Ontwikkeling uit Scharwoude, is er geen aanleiding om alarm te slaan over 2021. "De orderportefeuille is goed gevuld. Ik maak me meer zorgen om de jaren daarna." Lees via deze link het hele interview

HT Infra

Dat het bij HT Infra in Nieuwerkerk aan den IJssel iets minder hectisch is, heeft ook zo z'n voordelen. Zaken die normaliter wat minder aandacht krijgen, kunnen nu in 2021 eens goed uitgezocht worden. Lees via deze link het hele interview.

Aannemer M. Jansen

Als grootste uitdaging voor 2021 zien Maarten en Tosca Jansen het buiten hun bedrijf houden van corona. Aannemer M. Jansen uit Overloon is een bedrijf met maar negen personen. "Dan betekent een besmetting of quarantaine meteen een hele impact op de bedrijfsvoering." Lees via deze link het hele interview