Gevraagd: ideeën voor een nieuw ledenvoordeel

Afbeelding Gevraagd: ideeën voor een nieuw ledenvoordeel
woensdag 8 december 2021

Velen van jullie kennen ze wel*; onze ledenvoordelen. Dit pakket voordelen hebben we zorgvuldig samengesteld en biedt onze leden de kans mee te liften op de kracht van ons collectief.

Zo is er naast financieel voordeel ook sprake van betere voorwaarden en condities.

Inmiddels maken 75% van de leden gebruik van de ledenvoordelen en 50% hiervan realiseert hiermee zelfs meer korting dan dat aan contributie wordt betaald. Dat is natuurlijk al een geweldig resultaat, maar we willen graag nog meer voor onze leden betekenen!

Daarom willen we ons pakket uitbreiden met andere producten of diensten en willen graag input van onze leden. Vandaar onze oproep: Heb je zelf ideeën voor een fantastisch ledenvoordeel? Laat dit dan weten via voordeel@bouwendnederland.nl.

*voor degene die nog niet volledig op de hoogte is, check Financiële ledenvoordelen - Bouwend Nederland of bel 079-3 252 166.