• Home
  • Actueel
  • Nieuws
  • Hoeveel kan jij besparen met onze ledenvoordelen? Bereken het met de voordeelcalculator!

Hoeveel kan jij besparen met onze ledenvoordelen? Bereken het met de voordeelcalculator!

donderdag 5 maart 2020
Afbeelding Hoeveel kan jij besparen met onze ledenvoordelen? Bereken het met de voordeelcalculator!

Van unieke bouw- en infraspecifieke verzekeringen tot werkkleding en telefonie, Bouwend Nederland biedt een ruim aanbod van meer dan 30 voordeelpartners aan. Maar welke voordelen zijn van toepassing voor jouw bedrijf? Met onze voordeelcalculator* kan je snel en eenvoudig berekenen welke ledenvoordelen interessant zijn en hoeveel je hiermee kan besparen op jaarbasis.

Ontdek of ook jij je contributie terugverdient met onze ledenvoordelen

Adviesgesprek dienstverlening

Wil je de verschillende mogelijkheden voor jouw bedrijf liever bespreken bij jou op kantoor? Onze adviseur Wim Schaak komt graag langs om de voordelen die van toepassing zijn voor jouw bedrijf te bekijken. Vraag een adviesgesprek aan via voordeel@bouwendnederland.nl of bel 079 3 252 166.

*Deze rekentool is nog in ontwikkeling. Niet alle ledenvoordelen zijn voorzien van data. Dit is de reden dat een aantal opties nog niet werken.