Individuele begeleiding AVG door De Duurzame Adviseurs

Door Roeland Contzé , 29 maart 2018

Individuele begeleiding AVG door De Duurzame Adviseurs

Heeft u naar aanleiding van onze voorlichtingsbijeenkomsten of trainingen behoefte om hands-on begeleid te worden om uw organisatie AVG-proof te maken? Neem dan contact op met onze ledenvoordeelpartner De Duurzame Adviseurs. Zij begeleiden u en uw organisatie in het proces om aan de AVG te voldoen.

De omvang van begeleiding is afhankelijk van de hoeveelheid persoonsgegevens en uw onderneming en neemt 5-6 werkdagen in beslag, verspreid over meerdere dagdelen. Naast deze dagen moeten er in totaal 20-30 uur eigen tijd in worden geïnvesteerd, verdeeld over meerdere mensen binnen uw organisatie. 

Leden van Bouwend Nederland ontvangen 15% korting op het tarief.

Voor een offerte of afspraak kunt u rechtstreeks contact opnemen met De Duurzame Adviseurs, Matthijs Kooiker op 033-4 328 770 of per e-mail op info@deduurzameadviseurs.nl.

Kijk voor meer informatie over de diensten van De Duurzame Adviseurs op onze ledenvoordeelpagina.

Klik hier om naar onze informatiepagina over de AVG te gaan met het overzicht van onze bijeenkomsten, trainingen en webinar.


WETGEVING

Over de auteur

R.M.H. (Roeland) Contzé

Manager Ledenvoordelen