Verhuizing en bereikbaarheid Bouwend Nederland Regio Noord Groningen

Door Annette Korving-Leijenaar , 02 juli 2018

Verhuizing en bereikbaarheid Bouwend Nederland Regio Noord Groningen

Op vrijdag 29 juni is het regiokantoor verhuisd naar een nieuw pand: het Topsportzorgcentrum langs de A7 in Groningen.

Ons nieuwe adres is: Laan Corpus den Hoorn 101 (3e etage), 9728 JR Groningen.

Omdat er nog een glasvezelkabel bij het nieuwe pand  moet worden gelegd, is er voor onze vaste telefonie een noodoplossing gecreĆ«erd.
Het kan zijn dat wij daardoor t/m begin augustus minder goed bereikbaar zijn op ons vaste telefoonnummer 050 524 04 14. Vanzelfsprekend kunt u ons ook dan via onze mobiele nummers bereiken.

Sander Wubbolts - 06 51 67 73 10 - s.wubbolts@bouwendnederland.nl
Valerie Kort - 06 41 32 13 95 - v.kort@bouwendnederland.nl
Cees Udinga - 06 51 25 68 21  c.udinga@bouwendnederland.nl
Kees Vianen - 06 13 06 18 28 -  k.vianen@bouwendnederland.nl
Alja Vos - 06 20 43 53 58 - a.vos@bouwendnederland.nl
Annette Korving - 06 83 17 85 94 - a.korving@bouwendnederland.nl



Over de auteur

A. (Annette) Korving-Leijenaar

Secretaresse