Studenten Bouwkunde maken kennis met de bouwplaats

Afbeelding Studenten Bouwkunde maken kennis met de bouwplaats
dinsdag 30 januari 2024

Ruim 250 eerstejaars studenten Bouwkunde van Avans Academie voor Duurzaam Gebouwde Omgeving bezochten 25 januari een bouwplaats bij één van onze leden om nader kennis te maken met onze sector.

Zelf bezocht ik met een groep van elf studenten het project Groenkazerne van Maas-Jacobs in Ulvenhout. Wat was er een enthousiasme van beide kanten! Studenten werden meegenomen en geïnspireerd door het verhaal van Nick Renne, ooit zelf duaal student bij Avans. Huidig duaal student Floris van Rijsbergen nam de studenten vervolgens mee op rondleiding over het bouwproject. Daar kwamen we lidbedrijf Van Engelen Metselwerken B.V. tegen en Mart van der Zanden die de infrastructuur verzorgt op het project. Een mooi voorbeeld hoe onze leden samenwerken om een project succesvol tot stand te brengen.

Dank aan alle leden van Regio Zuid die deze dag hun bouwprojecten in Brabant openstelden voor studenten.

Karin Oomen adviseur onderwijs & arbeidsmarkt regio-zuid

Tags

Instroom