Aanvraag Subsidieregeling Schoon en Emissieloos Bouwen opent op 4 maart
Dinsdag 4 februari 2025
Op dinsdag 4 maart om 9.00 uur opent er weer een nieuwe ronde voor de Subsidieregeling Schoon en Emissieloos Bouwmaterieel (SSEB). Wees er vooral snel bij en bereid je goed voor.
Wat houdt de regeling in?
De SSEB bestaat uit verschillende onderdelen. Dat zijn: Aanschaf en Retrofit en voor Innovatie de onderdelen Project experimentele ontwikkelingen en Haalbaarheidsstudie.
De bedragen per onderdeel:
Voor welke bouwmachines?
Zie hiervoor de lijst op de website van RVO.
Belangrijke aandachtspunten voor je aanvraag
Gerelateerd nieuws
Het Lente-akkoord Congres is de afgelopen jaren uitgegroeid tot hét kennisevenement voor professionals die bezig zijn met circulaire woningbouw. Op 4 juni organiseren we deze inspirerende bijeenkomst op een unieke locatie: CIRCA Amsterdam.
We moedigen je graag aan om te profiteren van de nieuwe kansen die voortkomen uit de beschikbare subsidies voor grootschalige energierenovaties. De recent toegekende 22 miljoen subsidie voor het renoveren van meer dan 4.000 woningen in Haaglanden en Groningen laat zien wat er mogelijk is. Ben je geïnteresseerd in het opschalen van de renovatieaanpak? Sluit je dan aan bij Verbouwstromen.
De Open Hofkerk is een beeldbepalend gebouw in Wolfheze. Ontwikkelaar Schipper Bosch en bouwbedrijf Karbouw gebruikten deze bijzondere locatie voor een experimenteel project. Naast vier woningen in de kerk zijn vier grondgebonden, duurzame houtbouwwoningen neergezet. En omdat het toch al een bijzonder project is, gebruikt het slimme energiesysteem waterstof als energiedrager. Pieter Pfeiffer, projectleider bij Schipper Bosch en Patrice Soffers, commercieel directeur bij Karbouw, vertellen enthousiast over deze proeftuin met technologie die nog volop in ontwikkeling is.