Bij diverse gemeenten legeskorting bij proefproject Wkb
Dinsdag 17 januari 2023
Het doen van een proefproject in het kader van de Wet kwaliteitsborging voor het bouwen (Wkb) levert een schat aan kennis en ervaring op. Maar vaak is er ook subsidie mogelijk en wordt er korting op de leges gegeven. Alle reden om ermee aan de slag te gaan!
Wil je weten of in 2023 ook bij jou in de buurt ook legeskorting wordt gegeven? Kijk dan op deze website.
De subsidiemogelijkheden vind je op de website van het Instituut voor Bouwkwaliteit.
Themapagina Bouwend Nederland
Kijk voor handige tips ook op onze themapagina over proefprojecten - Bouwend Nederland
Gerelateerd nieuws
Onze voordeelpartners Ed Controls en Woub slaan de handen ineen. Verloopt de communicatie met onderaannemers stroef? Ervaar je vaak ruis of worden afspraken niet nagekomen? Continu zoeken naar mailtjes of appjes? Dat is vanaf nu verleden tijd.
Jan Landwaart vertelt dat Aalberts al enige tijd de controles t.a.v. kwaliteit en veiligheid doet met Ed Controls. “Het programma wordt voornamelijk gebruikt door de uitvoerder en de projectleider. Maar ook de directie voert met Ed Controls een paar keer per jaar de kwaliteits-en veiligheidscontroles uit. We gebruiken de app niet alleen bij nieuwbouwprojecten, maar ook bij renovatieprojecten. En sinds kort proberen we op kantoor audits te gebruiken, maar dat zit nog in de beginfase.”
Op 26 februari werd de nieuwe UAV 2012 – versie 2025 – gelanceerd.