1. Home
  2. Nieuws
  3. Met ed controls zien we niets meer over het hoofd

Met Ed Controls zien we niets meer over het hoofd

Donderdag 6 maart 2025

Of het gaat om woningen, sportcomplexen of appartementen voor woningcorporaties: Brands Bouw, met locaties in Emmen en Groningen, schakelt gemakkelijk tussen verschillende sectoren. Ed Controls helpt hen om projecten vlot te laten verlopen en de kwaliteit goed te bewaken.

Brands Bouw maakt al lang gebruik van Ed Controls. William Bruins, commercieel planvoorbereider en KVGM-coördinator, licht toe: ‘Ook rondom de Wkb en voor de interne kwaliteitsborging van onze projecten is Ed Controls dé bouwsoftware die de kwaliteit van de bouw vastlegt en waarborgt. Ed Controls maakt het mogelijk om audits en vragenlijsten te digitaliseren en deze als pakketje aan uitvoerders mee te geven. Daarmee zijn ze zelf goed voorbereid en kunnen ze meteen de bewijslast vastleggen.’ Bruins geeft een ander voorbeeld. ‘Bij badkamer-, keuken- en/of toiletrenovaties zorgt een contactmoment met de huurder voorafgaand aan een renovatietraject voor een soepel verloop. We nemen met de huurder en opzichter van de woningcorporatie het proces door aan de hand van een template. Schade, onvoorziene situaties of andere zaken nemen we hierin op. Zo worden wij, noch de huurder, onaangenaam verrast. In Ed Controls kun je ook het aantal kranen, toiletpotten of vierkante meters aan tegels invoeren en leggen we de bestaande toestand vast. Zo’n bestellijst zetten we meteen door naar leveranciers, ideaal.’

Voor meerdere projecten in te zetten

Brands Bouw zet Ed Controls in bij velerlei projecten, waaronder Wkb én UAV-GC. ‘Opdrachtgevers worden enthousiast wanneer ze zien hoe we zaken in deze bouwsoftware-oplos­sing vastleggen. Bij versterkingsprojecten en herstel van pan­den met aardbevingsschade in de provincie Groningen ont­vangen constructeurs van ons de rapporten met uitgevoerde maatregelen, voorzien van foto’s. Zij kunnen dan inzien hoe wij de uitvoering doen en zij kunnen de opnormverklaring op basis van onze ticketrapporten afgeven. Vastgelegde data gebruiken we voor onze eigen as-built dossiers. Bij Brands Bouw kunnen we echt niet meer zonder Ed Controls.’

Bekijk hier de uitlegvideo

Wil je ontdekken hoe Ed Controls jouw projecten kan ondersteunen?

Wil je meer weten over dit ledenvoordeel en de mogelijkheden die Ed Controls je kan bieden? Neem dan contact met ons op via onderstaande knop of bel direct naar 079-3252166.

BNL Ledenvoordeel