1. Home
  2. Nieuws
  3. Jbners combineren sportieve padelmiddag met alv

JBN'ers combineren sportieve padelmiddag met alv

Maandag 12 mei 2025

Op donderdag 8 mei vond een bijeenkomst van Jong Bouwend Nederland Regio Oost plaats bij Holy Padel in Arnhem, een unieke locatie in de prachtig gerenoveerde Sint Jozefkerk.

De middag begon met een ledenvergadering, waarin Stef Bosma, voorzitter van het bestuur, terugblikte op 2024 en de nieuwe bestuursleden Klaas-Jan Beens en Laura van Huijgenbosch werden voorgesteld. Tijdens de vergadering werd de begroting voor 2025 gepresenteerd en goedgekeurd, en er werd teruggeblikt op de activiteiten van het afgelopen jaar. Er werd ook aandacht besteed aan de JBN Award 2025, een prijs voor jonge ondernemende bouwers, met een feestelijke uitreiking gepland op 26 september 2025.

Lennard Heij, onze algemeen directeur, gaf vervolgens een inspirerende presentatie over zijn ambities voor de organisatie. Na de vergadering en presentatie volgde een padel clinic, die de deelnemers de kans gaf hun fanatisme te tonen en elkaar uit te dagen in onderlinge wedstrijden. De bijeenkomst werd afgesloten met een gezellig Italiaans buffet, waar de deelnemers konden netwerken en napraten over hun padelervaringen. Dit leverde 'leuke' verhalen op, van indrukwekkende smashes tot ballen die nét iets te vaak het net raakten.

Goede mix

De bijeenkomst bood een perfecte mix van formeel vergaderen, sportieve activiteiten en informeel netwerken, wat zorgde voor een geslaagde ervaring voor de aanwezigen.

Nog geen lid van Jong Bouwend Nederland?

Lijkt het je leuk om ook eens aanwezig te zijn bij een bijeenkomst van JBN? Laat het weten via Isa Klein TuenteJBN is onze jongerentak voor managers, DGA's en bestuurders onder de veertig. Iedereen onder die leeftijd kan lid worden van JBN om zo kennis uit te wisselen, te netwerken, workshops of een masterclass te volgen, maar ook om mee te gaan met een toffe excursie. Als JBN willen we de komende jaren de stem van de jongere generatie binnen de bouw- en infrasector laten horen. JBN kost slechts honderd euro voor een heel jaar. 

Marsha Krosenbrink
Verenigingsmanager
E-mailadres

Gerelateerd nieuws

Woensdag 25 juni 2025
Onderwijsdag van de Bouw in Regio Oost: ontdekken, beleven en zelf doen!

In Regio Oost staat de Onderwijsdag van de Bouw inmiddels stevig op de kaart. Zo maakten in Zwolle, Eibergen, Glanerbrug en Veenendaal meer dan tweeduizend leerlingen kennis met de wereld van de bouw en infra. Een mooie samenwerking tussen bedrijven, onderwijsinstellingen en Bouwend Nederland.

Vrijdag 20 juni 2025
Jury JBN Award: 'Jongeren zijn dé sleutel tot vernieuwing in de bouw'

De JBN Award beleeft in 2025 zijn tweede editie en dat is niet zonder reden. Met deze prijs zet Jong Bouwend Nederland jonge professionals in de bouw- en infrasector in het zonnetje. De award is meer dan alleen een blijk van waardering, het is ook een stimulans voor innovatie, lef en leiderschap onder jonge bouwers. Ook dit jaar buigt een deskundige jury zich over de inzendingen: Lennard Heij, Alma Krug, Anja Vijselaar en Jan-Willem van Engen. Samen bepalen zij wie zich dit jaar dé jonge voortrekker van de sector mag noemen. Wat zoeken zij in een winnaar en wat willen ze de nieuwe generatie meegeven?

Vrijdag 20 juni 2025
Stenen en bbq: Veluwestreek trotseert hitte in steenfabriek

Op een warme vrijdagmiddag brachten de leden van afdeling Veluwestreek een bezoek aan steenfabriek Vogelensangh in Deest. Tijdens een indrukwekkende rondleiding ontdekten zij hoe bakstenen hier nog op traditionele wijze worden gebakken in kolengestookte ringovens, de laatste actieve ringoven van Nederland.