Goed bezochte ALV afdeling Duin- en Rijnstreek
Maandag 18 december 2023
Op 29 november kwam een veertigtal enthousiast leden van de afdeling Duin&Rijnstreek bij elkaar in het Naturalis Museum in Leiden. Een aantal maakten gebruik om vooraf aan de bijeenkomst nog door het museum te lopen.
Yvonne van der Hulst, voorzitter, heette iedereen welkom, gaf een korte terugblik op het afgelopen jaar en droeg Alex de Jong (Van Eijk Milieu en Infra) voor als nieuw bestuurslid. Dit werd met een applaus bekrachtigd.
Danielle Brink vertelde over het Jaarplan 2024 en alle activiteiten die op stapel staan. Aansluitend kreeg Ruben Heezen (beleidsmedewerker BNL) het woord en vertelde over de lobby vanuit Bouwend Nederland in aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen en hoe deze wordt voortgezet in de formatie.
Na de pauze was het tijd voor gastspreker Jaap Bressers, die de aanwezigen inspiratie meegaf om nog meer uit je werk en het leven te halen en hoe je met kleine dingen, ook als leider, zelf het verschil kunt maken.
Na afloop, werd onder het genot van een drankje en hapje, nagepraat in de mooie architectonische omgeving van Museum Naturalis.
