Logo Bouwend Nederland

Kerstgroet 2023: samen sterk ook in turbulente tijden

Dinsdag 19 december 2023

2023 was een turbulent jaar. Met deze kerstgroet willen we jullie het allerbeste voor 2024 wensen.

Oorlogen in Oekraïne en tussen Hamas en Israël domineerden het wereldbeeld. In Nederland gingen we in één jaar twee keer naar de stembus. Zowel voor de Provinciale Staten als – ongepland - voor de Tweede Kamer. Verrassende verkiezingsuitslagen volgden met als gevolg dat het politieke landschap er geheel anders uit ziet. Onze oproep om ervoor te zorgen dat het uitvoeren van de grote bouwopgaven topprioriteit krijgt, bleef gelijk. Het nieuwe kabinet moet wat ons betreft aan de slag met een 'compromisloos werkakkoord' voor de komende jaren.

 

In onze vereniging vonden dit jaar ook de nodige veranderingen plaats. Op 17 maart een nieuwe voorzitter en een vernieuwde samenstelling van de directie. Samen hebben we ons in 2023 zowel lokaal, landelijk als in Brussel weer maximaal ingezet voor jullie belangen. Die inzet heeft ertoe geleid dat wij terugkijken op een succesvol jaar met een flink aantal resultaten voor jullie in de belangenbehartiging en dienstverlening. Deze resultaten lees je terug in onze terugblik op 2023 die medio februari volgt.

 

Wat onveranderd blijft is onze waardering voor onze inzet bij onze vereniging. We zijn blij dat we sinds eind 2020 hard gegroeid zijn met bijna 200 leden. Dank voor jullie vertrouwen en betrokkenheid bij onze prachtige vereniging. We wensen je fijne feestdagen en een gezond 2024 en bouwen dan graag samen verder aan een sterke toekomst voor onze sector en vereniging.

 

Namens alle medewerkers:

Johan Asscheman Hanneke van Eijndhoven Itzél Zuiker
Joke Bos-van de Valk Mayra Schoolen Debby Kouwenhoven
Roeland Contzé Ruben Heezen Mariesa de Kok
Petra Droogh Marc Theuns Anton van Rijn
Joppe Duindam Joelka van Daal Désirée Hoppenbrouwer
Johan van der Harst Yvonne de Rijck Jill Overtoom-Hehemann
Jorgen Hulsmans Richard Massar Jolande Oechies
Annette Korving-Leijenaar Kathelijne Koster Ruben van der Perk
Fenneken Lamaker-de Vries Conny Koree Jarin van der Zande
Ron Marijnissen Sabette van der Klooster Job van den Broek
Rene Meyboom Pascal Kregting Maryella Hes-Klijn
Astrid van Mill Valérie van den Broek Marcel Versteeg
Jan Overtoom Joost Swaan Brandy van Gerven
Sandra Roijers Vera van Rossem-Burgemeister Jan van der Meer
Astra Bouwmeester-Scholte Wilbert Schellens Edwin Dessens
Reina Uittenbogaard-de Keyser Bernadette Maat-de Boer Evelien van Rhijn
Gerard Werkhoven Saïda Amlal-Sanoussi Lisa Jansen
Yvonne van Zijl Wim Schaak Reinier Heruer
Peter Vermeij Niels Wensing Pieter Jan Halma
Richard Mulder Jean-Luc Verbunt Selmar Nijboer
Martijn Verwoerd Marjolein Lacroix Dina Griemink
Diane Parlevliet Jakob de Jonge Kirsten Notenbomer
Jos van Alphen Willemijn Visscher Pracella van Gortel
Arjan Walinga Plonie Smit Prim Chigharoe
Charles Verheyen Esther Zeemeijer Annemieke Okkema
Yvonne Hiddink Joyce Vurens Christel Peppelenbos
Ron Wesseling Angelina van Weerdenburg Esther ten Have-Reins
Karin Oomen Jeroen Olthof Manon Bors
Edgar van Niekerk Beatrice Dormans Mouna Schilperoort
Dennis Mollet Petra Landmeter Eveline Valk-Renfurm
Helen Visser Linda den Hartog Vivianne Hahn
Harry Wisse Jorrit van Ommen Adriaan de Rooij
Monique Vrolijk Jos Lukasse Annique Bon
Jolanda van Kooten Roel Vrenken Jutta van Beijnum-Frowijn
Sander Wubbolts Arno Duijverman Cisilya Kramer
Tom van Eck Marjolein Bitter Graciëlla Plomp
Nicole Lukassen Mandy de Wolf Aukje van het Nederend
Fries Heinis Lydia de Wit Wessel Schuurman
Hessel Heins-Wunderle Yannick Bos Daniëlle Brink
Lenneke Neef Lotte Wit-Meijborg Jelmer Alberts
Irene Taal Margot Zuierveld Rowan van Emden-Eckhardt
Mona Veld Jaap van de Burgt Vanessa Krul
Annemieke Kersbergen-Holwerda Leontine Rodewijk Isa Klein Tuente
Huub Walraven Deanne Popken Marcel Letterman
Eline Maarse Lydia Tiemens Tonny Grotenhuis
Richard Massar
Manager communicatie
E-mailadres

Gerelateerd nieuws

Maandag 27 mei 2024
Kinderen enthousiast maken voor de bouw en infra?

Dat kan vanaf nu met ‘De bouw maakt het op school’! Bouwend Nederland ontwikkelde met doelgroepexperts, kinderen en leden een set aan materialen waarmee bouw- en infrabedrijven op een leuke en gemakkelijke manier aan kinderen op de basisschool kunnen vertellen over hun mooie werk. Bouw- en infrabedrijven krijgen vaak de vraag om iets over hun werk te komen vertellen op een basisschool. Of zij zijn aan het werk aan (of vlakbij) een school en willen zelf laten zien wat er allemaal bij de bouw en infra komt kijken. Vanaf nu kan dat met het materiaal van ‘De bouw maakt het op school’.

Donderdag 16 mei 2024
Hoofdlijnenakkoord: Mooie ambities, maar het komt aan op goede uitvoering

Bouwend Nederland is positief dat er na zes maanden formeren een hoofdlijnenakkoord ligt. Het akkoord van de vier partijen adresseert nagenoeg alle grote maatschappelijke uitdagingen waarvoor de bouw- en infrasector de oplossingen bouwt, zoals bereikbaarheid, woningbouw en de energietransitie. Het komt nu aan op executiekracht en uitvoeringszekerheid. We hopen dat in de verdere uitwerking duidelijke maatregelen worden genomen om de doelstellingen en ambities ook echt voor elkaar te kunnen krijgen.

Vrijdag 26 april 2024
'Geef voldoende prioriteit aan mobiliteit'

Het aankomende kabinet staat voor grote opgaven, zoals de woningbouwopgave, verduurzaming en leefbaarheid. Mobiliteit vormt een essentiële pijler voor al deze maatschappelijke opgaven en is de levensader van onze samenleving. De Mobiliteitsalliantie (waar wij deel van uitmaken), de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en het Interprovinciaal Overleg (IPO) benadrukken in de Telegraaf het belang van mobiliteit en pleiten voor een hoge plek op de politieke agenda. Om Nederland leefbaar, bereikbaar en betaalbaar te houden, is structureel investeren in mobiliteit namelijk van groot belang.