Terugkijklink webinar Omgevingsveiligheid
Maandag 7 oktober 2024
Sinds dit jaar is de nieuwe Omgevingswet van kracht. In een webinar vertelden we meer over de extra eisen vanuit de Omgevingswet voor het proces van werkvoorbereiding tot aan de uitvoering in relatie tot omgevingsveiligheid. Je kan het webinar nu terugkijken.
Volgens de Omgevingswet moet je voortaan bij het aanvragen van een omgevingsvergunning, de omgevingsveiligheid aantonen. Maar hoe werkt dat precies? Wat zijn je taken en verantwoordelijkheden? Welke documenten lever je aan? Hoe garandeer je naleving van de plannen tijdens de uitvoering, en is er een verband met het V&G-plan?
Op al deze vragen krijg je antwoord in het webinar Nieuwe Omgevingswet en omgevingsveiligheid van Bouwend Nederland in samenwerking met Bewuste Bouwers.
Themapagina Omgevingswet
Alvast meer weten over de Omgevingswet, bekijk dan onze themapagina.
Webinar over de nieuwe Omgevingswet en omgevingsveiligheid
Gerelateerd nieuws
Op woensdag 21 mei komt de Contactgroep KAM regio Zuid bij elkaar in het Van Spaendonck Ondernemershuis in Tilburg. We gaan het hebben over veiligheidscultuur, leren van elkaar en actualiteiten op het gebied van veiligheid.
Sociale veiligheid: elk bedrijf moet er wat mee. Of beter gezegd: de meeste bedrijven willen er ook wat mee. Maar… hoe pak je dat nou aan? We nemen je mee naar BAM, waar we samen optrekken om de sociale veiligheid te vergroten.
Goed nieuws voor iedereen in de warmte- en infrasector. Siers Groep stelt hun serious game ‘de boel op de schop’ gratis beschikbaar voor de sector. Dat is wel een hele leuke manier om veiliger te leren werken.