Medewerkers en directie

BNL Academy

Medewerker academy@bouwendnederland.nl

BNL Advies

Medewerker advies@bouwendnederland.nl

Jos van Alphen

adviseur aanbestedingsrecht j.vanalphen@bouwendnederland.nl 079 3252122

Johan Asscheman

verenigingsmanager specialistische wegenbouw en civiele betonbouw j.asscheman@bouwendnederland.nl 079 3252160

Robbert Becker

adviseur markt & overheid regio zuid r.becker@bouwendnederland.nl

Elize Benard

adviseur dienstverlening binnendienst | Ledenvoordelen e.benard@bouwendnederland.nl 079 3252162

Ilona Benning

adviseur eerstelijns advies | Eerstelijns helpdesk SZ i.benning@bouwendnederland.nl 079 3252140

Deirdre van der Bent

medewerker communicatie d.vanderbent@bouwendnederland.nl

Marjolein Bitter

Medewerker | Ledenvoordelen m.bitter@bouwendnederland.nl

Leonie den Boer

HR manager l.denboer@bouwendnederland.nl 079 3252205

Joke Bos

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer j.bos@bouwendnederland.nl 079 3252177

Yannick Bos

beleidsadviseur y.bos@bouwendnederland.nl

Astra Bouwmeester

officemanager beleid & vereniging a.bouwmeester@bouwendnederland.nl 079 3252168

BNL Bouwrecht

Medewerker advies@bouwendnederland.nl

Daniëlle Brink

secretaresse regio randstad zuid | Regio Randstad Zuid d.brink@bouwendnederland.nl

Valerie van den Broek

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer v.vandenbroek@bouwendnederland.nl 079 3252179

Leon Ceelen

beleidsadviseur l.ceelen@bouwendnederland.nl

Roeland Contzé

manager partners | Ledenvoordelen r.contze@bouwendnederland.nl 079 3252165

Joelka van Daal

verenigingsmanager afdeling Oost Brabant e.o. | Regio Zuid j.vandaal@bouwendnederland.nl

Nathalie van Dalen

adviseur N.vanDalen@bouwendnederland.nl

José Dohle

manager academy j.dohle@bouwendnederland.nl 079 3252102

Beatrice Dormans

verenigingsmanager Limburg | Regio Zuid b.dormans@bouwendnederland.nl

Petra Droogh

adviseur eerstelijns advies | Eerstelijns helpdesk SZ p.droogh@bouwendnederland.nl 079 3252116

Arno Duijverman

senior beleidsadviseur a.duijverman@bouwendnederland.nl

Joppe Duindam

accountmanager bouw/ coordinator verenigingszaken | Brancheontwikkeling j.duindam@bouwendnederland.nl 079 3252124