Medewerkers en directie

Afbeelding Medewerkers en directie
woensdag 12 mei 2021

Onze directie

Koninklijke Bouwend Nederland heeft een driekoppige directie: Fries Heinis (algemeen directeur), Joep Rats (directeur Beleid & Vereniging) en Harold Geurts (directeur Bedrijfsvoering & Dienstverlening)

Maak kennis met onze directie

Onze medewerkers
  

Ashna Jagroep

administratief medewerker trainingen a.jagroep@bouwendnederland.nl 079 3252107

BNL Academy

Medewerker academy@bouwendnederland.nl

BNL Advies

Medewerker advies@bouwendnederland.nl

Jos van Alphen

adviseur aanbestedingsrecht j.vanalphen@bouwendnederland.nl 079 3252122

Sousan Al-Taie

Medewerker s.al-taie@bouwendnederland.nl

Saida Amlal-Sanoussi

verenigingsmanager regio randstad zuid s.sanoussi@bouwendnederland.nl 079 3252252

Johan Asscheman

verenigingsmanager specialistische wegenbouw en civiele bouw j.asscheman@bouwendnederland.nl 079 3252160

Jutta van Beijnnum-Frowijn

assistent adviseur aanbestedingen j.beijnum-frowijn@bouwendnederland.nl 079 3252312

Elize Benard

projectleider e.benard@bouwendnederland.nl 079 3252162

Ilona Benning

adviseur eerstelijns advies i.benning@bouwendnederland.nl 079 3252140

Marjolein Bitter

adviseur binnendienst m.bitter@bouwendnederland.nl 079 3252126

Peter Blesgraaf

beleidsadviseur p.blesgraaf@bouwendnederland.nl

Leonie den Boer

HR manager l.denboer@bouwendnederland.nl 079 3252205

Joke Bos

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer j.bos@bouwendnederland.nl 079 3252177

Yannick Bos

adviseur vakgroep bitumineuze werken y.bos@bouwendnederland.nl 079 3252252