Medewerkers en directie

woensdag 12 mei 2021
Afbeelding Medewerkers en directie

Onze directie

Koninklijke Bouwend Nederland heeft een driekoppige directie: Fries Heinis (algemeen directeur), Joep Rats (directeur Beleid & Vereniging) en Harold Geurts (directeur Bedrijfsvoering & Dienstverlening)

Maak kennis met onze directie

Onze medewerkers
  

Jill Hehemann

communicatiemedewerker jill.overtoom@bouwendnederland.nl 079 3252301

BNL Academy

Medewerker academy@bouwendnederland.nl

BNL Advies

Medewerker advies@bouwendnederland.nl

Jos van Alphen

adviseur aanbestedingsrecht j.vanalphen@bouwendnederland.nl 079 3252122

Sousan Al-Taie

Medewerker s.al-taie@bouwendnederland.nl

Johan Asscheman

verenigingsmanager specialistische wegenbouw en civiele bouw j.asscheman@bouwendnederland.nl 079 3252160

Robbert Becker

verenigingsmanager r.becker@bouwendnederland.nl 079 3252252

Elize Benard

projectleider e.benard@bouwendnederland.nl 079 3252162

Ilona Benning

adviseur eerstelijns advies i.benning@bouwendnederland.nl 079 3252140

Deirdre van der Bent

communicatiemedewerker d.vanderbent@bouwendnederland.nl 079 3252252

Marjolein Bitter

commercieel medewerker binnendienst m.bitter@bouwendnederland.nl 079 3252126

Peter Blesgraaf

beleidsadviseur p.blesgraaf@bouwendnederland.nl

Leonie den Boer

HR manager l.denboer@bouwendnederland.nl 079 3252205

Joke Bos

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer j.bos@bouwendnederland.nl 079 3252177

Yannick Bos

adviseur vakgroep bitumineuze werken y.bos@bouwendnederland.nl 079 3252252

Dennis Bouman

medewerker facilitair d.bouman@bouwendnederland.nl 079 3252495

Astra Bouwmeester

officemanager beleid & vereniging a.bouwmeester@bouwendnederland.nl 079 3252168

BNL Bouwrecht

Medewerker advies@bouwendnederland.nl

Daniëlle Brink

secretaresse regio randstad zuid d.brink@bouwendnederland.nl 079 3252252

Valerie van den Broek

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer v.vandenbroek@bouwendnederland.nl 079 3252179