Medewerkers en directie

woensdag 12 mei 2021

Onze directie

Koninklijke Bouwend Nederland heeft een driekoppige directie: Fries Heinis (algemeen directeur), Joep Rats (directeur Beleid & Vereniging) en Harold Geurts (directeur Bedrijfsvoering & Dienstverlening)

Maak kennis met onze directie

Onze medewerkers
  

BNL Academy

Medewerker academy@bouwendnederland.nl

BNL Advies

Medewerker advies@bouwendnederland.nl

Vivian Albertsz

medewerker financiën v.albertsz@bouwendnederland.nl

Jos van Alphen

adviseur aanbestedingsrecht j.vanalphen@bouwendnederland.nl 079 3252122

Johan Asscheman

verenigingsmanager specialistische wegenbouw en civiele bouw j.asscheman@bouwendnederland.nl 079 3252160

Robbert Becker

adviseur markt & overheid regio zuid r.becker@bouwendnederland.nl 079 3252252

Elize Benard

projectleider e.benard@bouwendnederland.nl 079 3252162

Ilona Benning

adviseur eerstelijns advies i.benning@bouwendnederland.nl 079 3252140

Deirdre van der Bent

medewerker communicatie d.vanderbent@bouwendnederland.nl 079 3252252

Marjolein Bitter

commercieel medewerker binnendienst m.bitter@bouwendnederland.nl 079 3252126

Peter Blesgraaf

beleidsadviseur p.blesgraaf@bouwendnederland.nl

Leonie den Boer

HR manager l.denboer@bouwendnederland.nl 079 3252205

Joke Bos

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer j.bos@bouwendnederland.nl 079 3252177

Yannick Bos

adviseur vakgroep bitumineuze werken y.bos@bouwendnederland.nl 079 3252252

Astra Bouwmeester

officemanager beleid & vereniging a.bouwmeester@bouwendnederland.nl 079 3252168

BNL Bouwrecht

Medewerker advies@bouwendnederland.nl

Daniëlle Brink

secretaresse regio randstad zuid d.brink@bouwendnederland.nl 079 3252252

Valerie van den Broek

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer v.vandenbroek@bouwendnederland.nl 079 3252179

Jaap van de Burgt

beleidsadviseur arbeidsmarkt en sociale zaken j.vandeburgt@bouwendnederland.nl

Leon Ceelen

beleidsadviseur l.ceelen@bouwendnederland.nl 079 3252252

Roeland Contzé

manager partners r.contze@bouwendnederland.nl 079 3252165

Joelka van Daal

verenigingsmanager afdeling Oost Brabant e.o. j.vandaal@bouwendnederland.nl 079 3252252

Nathalie van Dalen

adviseur N.vanDalen@bouwendnederland.nl 079 3252252

José Dohle

manager academy j.dohle@bouwendnederland.nl 079 3252102

Beatrice Dormans

verenigingsmanager afdeling Limburg b.dormans@bouwendnederland.nl 079 3252252