Medewerkers en directie

Afbeelding Medewerkers en directie

Onze directie

De directie bestaat uit Fries Heinis (algemeen directeur), Jelmer Alberts (directeur belangenbehartiging), Kathelijne Koster (directeur bedrijfsvoering) en Niels Wensing (directeur dienstverlening).

Maak kennis met onze directie

Onze medewerkers
  

Jelmer Alberts

directeur belangenbehartiging j.alberts@bouwendnederland.nl +31 079 3252230

Isa Klein Tuente

verenigingsmanager regio-oost i.kleintuente@bouwendnederland.nl 079 3252156

BNL Academy

medewerker academy@bouwendnederland.nl

BNL Advies

medewerker advies@bouwendnederland.nl

Jos van Alphen

adviseur aanbestedingen en contractzaken j.vanalphen@bouwendnederland.nl 079 3252122

Saida Amlal-Sanoussi

projectleider bestuurs- en directiebureau s.sanoussi@bouwendnederland.nl 079 3252451

Sven Ammann

adviseur markt & overheid regio randstad-noord s.ammann@bouwendnederland.nl 079 3252249

Johan Asscheman

verenigingsmanager specialistische wegenbouw en civiele bouw j.asscheman@bouwendnederland.nl 079 3252160

Laurine van Baal

verenigingsmanager l.vanbaal@bouwendnederland.nl 079 3252195

Jutta van Beijnum-Frowijn

assistent adviseur aanbestedingen en contractzaken j.beijnum-frowijn@bouwendnederland.nl 079 3252312

Roy Berris

Medewerker roy.berris@iodigital.com

Marjolein Bitter

commercieel medewerker binnendienst m.bitter@bouwendnederland.nl 079 3252126

Peter Blesgraaf

adviseur markt & maatschappij vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer p.blesgraaf@bouwendnederland.nl 065 340 6877

Annique Bon

assistent evenementen & administratie a.bon@bouwendnederland.nl 079 3252239

Manon Bors

verenigingsmanager afdeling Limburg m.bors@bouwendnederland.nl 079 3252201

Joke Bos

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer j.bos@bouwendnederland.nl 079 3252177

Yannick Bos

adviseur markt & overheid regio-noord y.bos@bouwendnederland.nl 079 3252429

Esmee Boshuijer

Medewerker e.boshuijer@bouwendnederland.nl

Astra Bouwmeester

officemanager beleid & vereniging a.bouwmeester@bouwendnederland.nl 079 3252168

BNL Bouwrecht

medewerker advies@bouwendnederland.nl

Daniëlle Brink

verenigingsmanager regio randstad-zuid d.brink@bouwendnederland.nl 079 3252252

Valerie van den Broek

secretaresse vakgroep ondergrondse netwerken en grondwaterbeheer v.vandenbroek@bouwendnederland.nl 079 3252179