• Home
  • Actueel
  • Nieuws
  • Bouwend Nederland verslagen en bedroefd door onverwacht overlijden Dick Verhoeven

Bouwend Nederland verslagen en bedroefd door onverwacht overlijden Dick Verhoeven

Afbeelding Bouwend Nederland verslagen en bedroefd door onverwacht overlijden Dick Verhoeven
zaterdag 23 juli 2022

Verslagen en bedroefd heeft het (regionale) bestuur van Bouwend Nederland kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Dick Verhoeven.

Gedurende bijna tien jaar was Dick als bestuurder, zowel landelijk als regionaal, zeer betrokken bij onze vereniging. Daarnaast is Dick namens ons in diverse andere bestuursfuncties actief geweest, onder andere als
bestuursvoorzitter van het bedrijfstakpensioenfonds bpfBOUW.

Dick was als wiskundige en voormalig burgemeester een atypische bouwondernemer. Hij had hierdoor een eigen, unieke kijk op de sector. Als ervaren, nauwkeurig en genuanceerd bestuurder heeft hij veel betekend voor onze vereniging en voor de bouw en infra in Nederland.

Wij gaan zijn vriendelijkheid, meelevendheid en scherpe analyses missen. Ook zullen we zijn warme persoonlijkheid, bestuurlijke kwaliteiten en grote betrokkenheid bij Bouwend Nederland Regio Oost enorm gaan missen. Wij wensen zijn vrouw Akke, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies.

Maxime Verhagen, voorzitter
Fries Heinis, algemeen directeur
Bestuur en medewerkers Regio Oost