1. Home
  2. Nieuws
  3. Cao bouw infra 2023 algemeen verbindend verklaard

Cao Bouw & Infra 2023 algemeen verbindend verklaard

Maandag 14 november 2022

Op 9 november 2022 heeft de minister van SZW de Bouw & Infra cao 2023 algemeen verbindend verklaard. Dat betekent dat iedereen vanaf 1 januari 2023 de cao van 2023 moet naleven.

De cao is per 1 januari 2023 van toepassing op alle werkgevers en werknemers die vallen onder de werkingssfeer van de cao Bouw & Infra. De algemeenverbindendverklaring loopt gelijk met de looptijd van de cao, dus tot en met 31 december 2023. Bouwend Nederland is verheugd dat eerder geuite bedenkingen geen bezwaar voor de algemeenverbindendverklaring hebben opgeleverd. 

Download hier de cao Bouw & Infra 2023.

Hiermee zijn ook de loonsverhogingen van 2,5% per 1 januari 2023 en 2,5% per 1 juli 2023 van het vast overeengekomen jaarloon voor iedere werknemer die onder de werkingssfeer van de cao valt definitief.

Lees hier de publicatie in de Staatscourant. 

Bouwend Nederland Advies

Gerelateerd nieuws

Dinsdag 17 juni 2025
Werken in hitte: waar moet je rekening mee houden?

Als er extreme hitte is, is het van belang dat je medewerkers niet alleen goed voor zichzelf zorgen, maar jij als werkgever ook je verantwoordelijkheden neemt. Daar hebben we afspraken over gemaakt in de cao Bouw & Infra, maar natuurlijk zijn er ook nog andere maatregelen. In dit artikel zetten we een en ander op een rijtje.

Dinsdag 17 juni 2025
Jongeren zetten de toon voor vernieuwing in bouw en infra

Afgelopen najaar trapten we af met de allereerste JBN Denktank over ketensamenwerking in de infrasector. Een groep jonge professionals boog zich over de vraag hoe we de samenwerking in de keten eerlijker, opener en menselijker kunnen maken. Het resultaat? Een frisse blik op samenwerken, gepresenteerd op InfraTech begin dit jaar. De eerste stap is gezet en smaakt naar meer. Daarom geven we dit een vervolg en starten we nieuwe denktanks.

Dinsdag 13 mei 2025
Webinar en veelgestelde vragen over nieuwe cao Bouw & Infra

Dinsdag 6 mei hielden we een webinar met uitleg over de nieuwe cao Bouw & Infra. Voor wie deze gemist heeft of nog eens wil bekijken, is nu online geplaatst. Hieronder geven we antwoord op de veelgestelde vragen.