De fiets- en voetgangerstunnel was nog in redelijke staat, maar onderhoud was nodig. De graffiti op de betonnen wanden is voor veel gebruikers namelijk ongewenst. Daarom werden de bestaande coatings verwijderd door te stralen. Net als de slechte slijtlagen op de schampranden.
Na herstel van kleine betonschades en het grondig reinigen van alle betonoppervlakken bracht Batec een primer en twee lagen betonconservering aan. De wanden werden beschermd met een anti-graffiti systeem. Ook de schampranden kregen een nieuwe beschermlaag. De werkzaamheden zijn wederom naar tevredenheid, opgeleverd.
Batec BV is gespecialiseerd in het renoveren en onderhouden van civiele kunstwerken van beton, maar ook van hout, staal en of metselwerk. Werkzaamheden worden uitgevoerd voor gemeentes over heel Nederland op basis van offerte, bestek en of raamovereenkomsten.
Batec BV is lid van de Vakgroep gecertificeerde BetonReparatiebedrijven (VBR). Iedere maand belicht één van de lidbedrijven van de Vakgroep een project waarbij het bedrijf betrokken is.
