Nieuws over Bouwhub Midden Brabant: huidige stand van zaken, pilot van start
Dinsdag 19 maart 2024
We willen graag alle geïnteresseerden op de hoogte brengen van onze laatste ontwikkelingen en realisaties bij Bouwhub Midden Brabant. Lees alles in onze eerste nieuwsbrief van maart 2024.
Nieuwsbrief maart 2024
In februari 2023 hebben de bestuursleden van Bouwhub Midden Brabant en de kwartiermaker en ondersteuners van dit initiatief met ruim 100 geïnteresseerden in Sportcomplex T-Kwadraat in Tilburg gevierd dat de Coöperatie Bouwhub Midden Brabant officieel was opgericht. Tijdens dit lanceervent werd ook het logo onthuld.
Nu, ruim een jaar verder, waarin we zeker niet stilgezeten hebben, informeren we alle belangstellenden graag over waar we als bouwhub mee bezig zijn en wat er ontstaan of gevormd is. Lees alles hierover in de 1e nieuwsbrief van Bouwhub Midden Brabant, maart 2024.
Gerelateerd nieuws
Bouwplaatsbezoek in Afdeling Brabant Mid-West Op 14 mei bezochten zo’n 40 leden van Afdeling Brabant Mid-West en JBN’ers van regio Zuid één van de bouwplaatsen van Bouwbedrijf Vrolijk uit Breda. Voor deze groep was het mogelijk gemaakt om de bouw van het enorme distributiecentrum voor DSV Global Transport and Logistics te bekijken. Een ware belevenis.
Het blijft dé uitdaging voor HR-medewerkers: het op peil houden van de personele bezetting met goed gekwalificeerde medewerkers. Naast instroom zijn er twee belangrijke knoppen waar je aan kunt draaien: zorgen dat de huidige bezetting aan boord blijft én dat deze medewerkers zo lang en zo goed mogelijk kunnen blijven werken.
De vrijdag vóór de Dag van de Bouw is sinds vorig jaar omgedoopt tot Onderwijsdag van de Bouw, waarop we jongeren laten kennismaken met de bouw- en infrawereld. In Afdeling Brabant Mid-West worden dit jaar niet alleen in Breda maar ook in Tilburg evenementen voor basisschoolleerlingen georganiseerd.